SIOUX CITY PARK – park rozrywki na Gran Canarii

0
2977
Sioux City Park

Czy chciałbyś się na chwilę przenieść na Dziki Zachód? Zobaczyć na własne oczy to wszystko co się dzieje w typowych Westernach? Taką atrakcję zapewnia jeden z najpopularniejszych hiszpańskich parków rozrywki Sioux City Park.

Sioux City Park położony jest w San Bartolomé de Tirajana na południu Gran Canarii. Ten tematyczny park rozrywki cieszy się szczególną popularnością wśród dzieci więc to doskonała atrakcja na spędzenie dnia dla całej rodziny. Stworzony został w 1972r. na potrzeby różnych produkcji filmowych. Dziś jest to park rozrywki, który oferuje szereg atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych turystów. Dodatkowo zobaczymy tu typową architekturę dla dzikiego zachodu, którą wzbogaca i nadaje klimat pobliski pustynny krajobraz.

Jakie atrakcje można zobaczyć w Sioux City Park?

Saloon – możliwość odwiedzenia prawdziwego baru rodem z Dzikiego Zachodu. Możesz wypić drinka niczym prawdziwy kowboj w towarzystwie tancerek i barmanów. Bar serwuje również posiłki więc można zrelaksować się i odpocząć nastawiając na kolejne wrażenia jakie oferuje Sioux City Park.

Przedstawienia – w czasie takiego widowiska możesz przenieść się w czasie. W Parku Sioux City Park zobaczysz oczywiście symulowane strzelaniny między kowbojami, pościgi za Indianami, napady na bank, wyprowadzanie bydła i wiele innych. To doskonała zabawa zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Jazdy konno – doskonała atrakcja dla najmłodszych i nie tylko. Możliwość przejażdżki konnej pod nadzorem oczywiście profesjonalistów a więc możesz spróbować nawet jeżeli nigdy nie jeździłeś konno.

Prywatne ZOO – na dzikim zachodzie również były farmy ze zwierzętami. Taką właśnie można również zobaczyć w Sioux City Park. Znajdziemy tu takie zwierzęta jak krowy, kury, konie, kozy czy osły. Doskonała atrakcja dla najmłodszych.

Prywatne uroczystości – wyobrażasz sobie swój ślub w tym miejscu? Park posiada w swojej ofercie zorganizowanie prywatnej uroczystości jaką tylko sobie wymarzysz.


Informacje praktyczne:

Liczba miejsc jest ograniczona oraz aby uniknąć kolejek kup bilet online

Adres: Barranco del Aguila, s/n, 35100 San Agustín, Las Palmas

Strona internetowa: siouxcitypark.com

 

Znajdź bilety na najlepsze atrakcje turystyczne na Gran Canarii!

 

Zobacz także:

➤  Museo Atlántico – Podwodne Muzeum (Lanzarote)

➤  JAMEOS DEL AGUA – jaskinia na Lanzarote

➤  WULKAN TEIDE (Teneryfa) – najwyższy hiszpański szczyt

➤  PALMERAL DE ELCHE – Gaj palmowy obok Alicante

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here