Natalia Oreiro (pełne nazw. Natalia Marisa Oreiro Iglesias de Mollo) urugwajska aktora i piosenkarka, urodziła się 19 maja 1977r. w Montevideo. Największą popularność przyniósł jej argentyński serial pod koniec lat 90 Zbuntowany Anioł. Zagrała w nim młodą, szaloną i nieokiełznaną Milagros u boku Argentyńskiego aktora Facundo Arana.

Serial zdobył popularność na całym świecie jak również i w Polsce. Tysiące Polaków zasiadało wieczorem przed telewizory by śledzić losy biednej dziewczyny wychowanej w klasztorze i pracującej jako pokojówka u rodziny DiCarlo. Czym się dziś zajmuje i jak wygląda gwiazda „Zbuntowanego Anioła” po latach?

Natalia Oreiro podbiła serca fanów na całym świecie nie tylko wspaniałą grą aktorską ale również nieskazitelnym głosem i urodą. Piękna aktorka nagrała do serialu płytę, która również odniosła olbrzymi sukces. Utwory z krążka można było słuchać w każdym odcinku, a tytułową piosenkę “Cambio Dolor” w czołówce serialu. Od produkcji minęło już ponad 20 lat i niestety niektórych aktorów już z nami nie ma. Dla wielu z nim rola w serialu była również wielkim sukcesem.

Po zakończeniu serialu “Zbuntowany Anioł” kariera artystki rozwinęła się diametralnie pod względem aktorskim jak i muzycznym. Rola Milagros była przełomem w jej życiu. Oreiro zagrała w wielu serialach i filmach m.in. “Jesteś moim życiem”, w komedii “Argentyńczyk w Nowym Jorku” (Un Argentino en New York), biograficznym filmie “Gilda” czy w dramacie “Anioł Śmierci” (Wakolda). Za tę rolę otrzymała argentyńską nagrodę “Cóndor de Plata” w kategorii “najlepsza aktorka“.

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro

Aktorka rozwinęła także karierę muzyczną a jej albumy studyjne rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Sprzedała ponad 11 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie i dostała nominację do Latin Grammy Awards. Artystka promowała płyty wyruszając w trasy koncertowe. Dziś po latach gwiazda „Zbuntowanego Anioła” Natalia Oreiro zachwyca wyglądem.

 

Czym zajmuje się obecnie Natalia Oreiro?

Obecnie Natalia Oreiro również nie zwalnia tempa. W 2018 roku artystka przygotowała utwór “United by Love”, który promował MŚ 2018 w RosjiGwiazda współpracowała z takimi producentami jak: Ettore Grencim, Diego Cordobą. Utwór wykonała w języku hiszpańskim, angielskim jak również i rosyjskim. Artystka miała przyjemność gościć również po raz kolejny w Polsce, gdzie razem z polskimi fanami przywitała nowy rok 2020 na sylwestrowej scenie w Zakopanym.

 

Zdjęcie główne: besthqwallpapers.com/

Zobacz także:

➤  LUZ MARÍA (1998)- niezapomniany Peruwiański serial!

➤  Brzydula (1999) – serial wszech czasów!

➤  Maria z przedmieścia (1995) – kultowy serial z Thalíą!

➤  Dom z papieru ┃ La Casa de Papel – hiszpański hit Netflix!

 

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here