NATALIA OREIRO – gwiazda „Zbuntowanego Anioła” po latach!

Natalia Oreiro (pełne nazw. Natalia Marisa Oreiro Iglesias de Mollo) urugwajska aktora i piosenkarka, urodziła się 19 maja 1977r. w Montevideo. Największą popularność przyniósł jej argentyński serial pod koniec lat 90 „Zbuntowany Anioł”. Zagrała w nim młodą, szaloną i nieokiełznaną Milagros u boku Argentyńskiego aktora  Facundo Arana.

Serial zdobył popularność na całym świecie jak również i w Polsce. Tysiące polaków zasiadało wieczorem przed telewizory by śledzić losy biednej dziewczyny wychowanej w klasztorze i pracującej jako pokojówka u rodziny DiCarlo. Czym się dziś zajmuje i jak wygląda gwiazda „Zbuntowanego Anioła” po latach? Natalia Oreiro podbiła serca fanów na całym świecie nie tylko wspaniałą grą aktorską ale również nieskazitelnym głosem i urodą. Piękna aktorka nagrała też do serialu płytę, która również odniosła olbrzymi sukces. Utwory z krążka można było słuchać w każdym odcinku, a tytułową piosenkę “Cambio Dolor” w czołówce serialu. Od produkcji minęło już 20 lat i niestety niektórych aktorów już z nami nie ma. Dla wielu z nim rola w serialu była również wielkim sukcesem.

Po zakończeniu serialu “Zbuntowany Anioł” kariera artystki rozwinęła się diametralnie pod względem aktorskim jak i muzycznym. Rola Milagros była przełomem w jej życiu. Oreiro zagrała w wielu serialach i filmach m.in. Jesteś moim życiem, w komedii Argentyńczyk w Nowym Jorku (Un Argentino en New York)  czy w dramacie Anioł Śmierci (Wakolda). Za tą rolę otrzymała argentyńską nagrodę “Cóndor de Plata” w kategorii “najlepsza aktorka“. Rozwinęła także karierę muzyczną a jej albumy studyjne rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.  Sprzedała ponad 11 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie i dostała nominację do Latin Grammy Awards. Artystka promowała płyty wyruszając w trasy koncertowe. Dziś po latach 41-letnia gwiazda „Zbuntowanego Anioła” Natalia Oreiro zachwyca po latach i wygląda przepięknie. Trzeba przyznać, że czas obszedł się z nią bardzo łaskawie a jej najnowsze zdjęcia są na to dowodem.

 

Co robi i jak dziś wygląda Natalia Oreiro?

Obecnie Natalia Oreiro również nie zwalnia tempa. W związku ze zbliżającymi się MŚ 2018, które rozpoczynają się już 14 czerwca w Rosji, artystka przygotowała utwór “United by Love”.  Gwiazda współpracowała z takimi producentami jak: Ettore Grencim, Diego Cordobą. Utwór wykonuje w języku hiszpańskim, angielskim jak również i rosyjskim.
„Piosenka „United by Love” traktuje o pokoju, miłości oraz potrzebie jedności wśród ludzi, łącząc w sobie elementy popu, muzyki miejskiej, cumbii i candombe z typowymi dla Wschodu instrumentami jak bałałajka czy akordeon” – podano w oficjalnej zapowiedzi singla.

Czy “United by Love” przygotowana specjalnie na mundial stanie się tegorocznym hitem?

 

 

 

Zobacz także:

➤  LUZ MARÍA (1998)- niezapomniany Peruwiański serial!

➤  Brzydula (1999) – serial wszech czasów!

➤  Maria z przedmieścia (1995) – kultowy serial z Thalíą!

➤  Dom z papieru ┃ La Casa de Papel – hiszpański hit Netflix!

 

 

Podziel się:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.